Debiutancki sezon za nami!

Pierwszy sezon Krakowiaka w II lidze dobiegł końca. Ostatecznie zajęliśmy 5. miejsce, notując 12 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek. Z pewnością jest to dobry prognostyk na przyszłość, gdyż oprócz niezłych spotkań, nasi zawodnicy w każdym spotkaniu potrafili dostarczyć dużą dawkę emocji i zapewnić ciekawe widowisko! Okres roztrenowania dopiero przed nami, więc na podziękowania jeszcze przyjdzie czas, ale już dzisiaj zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą, aby widowisko piłki ręcznej w krakowskim wydaniu mogło powtórzyć się również w przyszłym sezonie!!

Oprócz efektownych meczów na hali III LO, potrafiliśmy wywalczyć punkty również na wyjazdach. Mimo kilku niefortunnych spotkań, gdzie daliśmy wydrzeć sobie zwycięstwo, pokazaliśmy, że potencjał drużyny jest ogromny! Frekwencja na treningach była bardzo wysoka, w każdym miesiącu pojawiały się nowe twarze, które chciały podnosić swoje umiejętności i wesprzeć drużynę. A do drzwi drużyny seniorów pukają już kolejni młodzi zawodnicy. Popyt na piłkę ręczną jest ogromny, a zainteresowanie rozgrywkami najlepiej obrazowały pełne trybuny na każdym meczu. Nie zawsze dało się wygrać, ale na pewno zawsze pozostawialiśmy na parkiecie serce. A o tym jak prezentowali się poszczególni zawodnicy informuje statystyka stworzona przez Śląski Związek Piłki Ręcznej:

Wierzymy, że następny sezon będzie jeszcze lepszy! Ale aby do tego doszło, potrzebujemy wsparcia, dlatego zachęcamy wszystkich do kontaktu z drużyną, aby każdy według swojej miary mógł dołożyć cegiełkę do budowy zespołu na kolejne lata!!!

Najbliższe mecze

Przeciwnik Data Kat
Turnieje   S
Nowy sezon   J
Liga     M
2017/18    MM
     

 

Tabela wyników

Przeciwnik Wynik Kat
Azoty Puławy 34:32 S
Siódemka Mysłowice 31:26 S
MOSiR Bochnia 27:26 S
     

 

Facebook

facebook module joomla