Rozegrane 20-21 lutego

W dniu 21.02.2016 w godzinach dopołudniowych w hali sportowej w Libiążu grupa naszych Młodzików rozegrała swój trzeci ligowy mecz. Przeciwnikiem była drużyna Czwórka Libiąż. Nasi chłopcy w pierwszej połowie dorównywali przeciwnikowi, nie dawali za wygraną i szli bramka za bramkę. Jednak w drugiej połowie brak ławki rezerwowej oraz zmęczenie wzięło przewagę i nasi chłopcy przegrali. Trener Darek Sobczyk podziękował chłopcom za coraz lepszą walkę i cieszy go to, że każdy z zawodników stara się zdobyć punkt dla drużyny. Gospodarze razem z sędziami byli bardzo gościnni. Dziękujemy naszym Młodzikom i czekamy na rewanż w Krakowie, na który serdecznie zapraszamy.

Tego samego dnia na hali sportowej w III LO nasza bardzo liczna grupa Seniorów rozegrała swój pierwszy ligowy mecz. W skład drużyny Seniorów wchodzą nasi Juniorzy Młodsi oraz Seniorzy wspomagani zawodnikami byłego Klubu Sportowego Wanda. Przeciwnikiem była drużyna ze Skawiny. Juniorzy debiutowali na trzecioligowym parkiecie. Nasi szczypiorniści zwycięstwo w meczu zapewnili sobie już na początku drugiej połowy, gdy odskoczyli rywalowi i nie oddali prowadzenia już do samego końca. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 36:24. Mecz cieszył się bardzo dużym zainteresowanie kibiców. Trybuny na hali była prawie pełne, co nas bardzo ciszy. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dopingowali naszych szczypiornistów i zapraszamy na kolejne mecze.