Rozegrane 27-28 lutego

W minioną sobotę 27.02.2016 o godzinie 11.00 rozpoczął się kolejny mecz ligowy Juniorów Młodszych. Przeciwnikiem była drużyna Kusy Kraków. Od samego początku mecz toczył się bramka za bramkę i żadnemu z zespołów nie udało się odskoczyć na bezpieczną przewagę. Do przerwy na tablicy widniał wynik 15:14 dla naszych zawodników. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie. Niestety naszym szczypiornistom nie dopisywało szczęście, na domiar złego bramkarz Kusego miał znakomitą skuteczność. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną naszej drużyny 29:30.

Lepiej poszło naszym Młodzikom, którzy rozgrywali swój mecz godzinę później. Przeciwnikiem naszych zawodników była drużyna z Chrzanowa prowadzona przez Trenera Michała Gacka. Na przerwę nasi młodzi szczypiorniści schodzili z dwubramkową przewagą. Druga połowa była już spokojniejsza i naszym Młodzikom udało się odskoczyć na bezpieczną przewagę a trener Dariusz Sobczyk mógł dać pograć wszystkim zawodnikom. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 30:24. Bramki zdobyli: Nazimek 8; Żychowicz 6; Gądek 5: Łada 4; Krystian 4; Wiązania 1; Droździel 1; Szafrański 1.

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach osiągnęli nasi seniorzy, którzy w Skrzyszowie pokonali miejscowy LUKS 30:24. Krakowiak szybko wypracował sobie bezpieczną przewagę, dzięki czemu na przerwę schodziliśmy przy stanie ,,,, W drugiej połowie wkradła się niedokładność i zwolnione tempo rozgrywanych akcji, jednak nie wpłynęło to na końcowy rezultat – dopisujemy kolejne dwa punkty do swojego konta oraz cenne doświadczenie dla młodych zawodników. Dziękujemy wszystkim kibicom za dopingowanie naszych zespołów. Zapraszamy na kolejne mecze!!!