Rozegrane 5-7 marca

Ubiegły weekend zaczął się rewelacyjnie dla naszej drużyny, bowiem wyjazdowe zwycięstwo z PMOS Chrzanów odnieśli juniorzy młodsi. W meczu na szczycie, po wielkich emocjach, wygrali 30:29 (13:15)! Jest to kolejny bardzo ważny krok w kierunku Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych!

Tego samego dnia w Tarnowie drużyna młodzika młodszego rozegrała dwa spotkania, przegrywając z MOSiR Bochnia 4:12 oraz remisując z PM Tarnów II 11:11.

 

Niedzielne spotkania nie ułożyły się po naszej myśli, a zaczęło się od porażki młodzików z PM Tarnów I 18:29 (10:13). W pierwszej połowie krakowiakom szło całkiem nieźle, niestety w drugiej części meczu szybkość miejscowych zawodników przeważyła szalę zwycięstwa. Powodów do radości nie dostarczyli nam również seniorzy, którzy przegrali w Tarnowie 32:26 (16:14). Mecz był wyjątkowo zacięty i obfitował w starcia fizyczne. Niestety podobne działania gospodarzy i gości, nie skutkowały równym traktowaniem. Przykładem może być stosunek podyktowanych rzutów karnych 7:1. Kto widział ten wie, a pozostałym kibicom zostawiamy miejsce do wyciągnięcia własnych wniosków.

Na domiar złego, we wczorajszym, derbowym spotkaniu z AGH Kraków, przegraliśmy 31:29, chociaż przez większość spotkania prowadziliśmy i nic nie wskazywało na tak smutny koniec. Po 4 kolejkach na koncie seniorów znajdują się 4 punkty, co z pewnością nie zaspokaja naszych aspiracji. Liczymy na przełamanie w najbliższym spotkaniu z drużyną HLB Busko Zdrój!

Dziękujemy za wsparcie, zwłaszcza w wyjazdowych pojedynkach! Zapraszamy na kolejne mecze wszystkich grup rozgrywkowych!

Najbliższe mecze

Przeciwnik Data Kat
Turnieje   S
Nowy sezon   J
Liga     M
2017/18    MM
     

 

Tabela wyników

Przeciwnik Wynik Kat
Azoty Puławy 34:32 S
Siódemka Mysłowice 31:26 S
MOSiR Bochnia 27:26 S
     

 

Facebook

facebook module joomla