Towarzyski turniej piłki ręcznej w Proszowicach

W niedzielę 10.04.2016 na hali w Proszowicach odbył się towarzyski turniej piłki ręcznej. Brały w nim udział drużyny; Uniwersytet Rolniczy Kraków, LUKS Skrzyszów, UKS Krakowiak juniorzy, UKS Krakowiak seniorzy.

Turniej obfitował w wiele emocjonujących akcji, widowiskowe rzuty oraz zaciętą rywalizację. Wydarzenia boiskowe obserwowała liczna grupa kibiców, na czele z burmistrzem miasta Proszowice. Zwycięzcą turnieju został zespół seniorów Krakowiaka, drugie miejsce - UR Kraków, trzecie - juniorzy Krakowiaka, poza podium - Skrzyszów. Najlepszym strzelcem turnieju (18 bramek) został Krzysztof Miodoński z drużyny seniorów, natomiast tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Kamil Zawada z UR Kraków.

W ramach turnieju odbył się jednocześnie mecz ligowy w którym UKS Krakowiak pewnie pokonał LUKS Skrzyszów 32:18 (15:11) od początku dyktując tempo i warunki gry.

Dziękujemy wszystkim kibicom zgromadzonym na hali oraz gospodarzom z Proszowic, którzy byli dla nas bardzo życzliwi!