Mistrzowie Małpolskiej Ligi Seniorów!

W mistrzowskim stylu zakończyliśmy Małopolską Ligę Seniorów, pewnie pokonując na wyjeździe HLB Buskowianka Busko Zdrój 33:21! Dzięki tej przekonywującej wygranej stajemy na najwyższym stopniu podium, notując w tegorocznych rozgrywkach 8 zwycięstw i 2 porażki. Ogromna dawka emocji, ruchu i doświadczenia!

Kolejny raz stanęliśmy do walki w uszczuplonym składzie, gdyż równocześnie odbywały się zmagania juniorów młodszych na 1/8 Mistrzostw Polski. Jednak uskrzydleni ostatnim zwycięstwem z Tarnowem od początku zaczęliśmy z podniesioną głową. Pierwsze minuty to wymiana bramka za bramkę, często przypadkowe trafienia. Z czasem zaczęliśmy budować przewagę, systematycznie trafiając oraz grając uważniej w obronie. Gdy nabraliśmy wiatru w żagle, zatrzymała nas dopiero syrena na koniec połowy i wynik 20:10!

W drugiej połowie różnica bramkowa wciąż oscylowała w okolicach 10 bramek. Gospodarze nie potrafili znaleźć sposobu na naszą defensywę i mimo dopingu licznie zebranej publiczności polegli na własnym parkiecie 33:21.

Dziękujemy wszystkim kibicom, sympatykom i znajomym, za doping i dobre słowo, które otrzymywaliśmy przez cały okres rozgrywek. Za nami dobra gra, ale chciałoby się powiedzieć...chcemy więcej! Trzymajcie kciuki i wspierajcie nas dalej!