Udany koniec niezłego sezonu

Udanie kończymy sezon 2015/16, drużyną seniorów zwyciężając w charytatywnym turnieju piłki ręcznej w Busku Zdroju! Natomiast nasi zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi zajęli 3. miejsce w turnieju chłopców w Krakowie.


Seniorzy przyjęli zaproszenie gospodarzy i 25 czerwca udali się do Buska, aby spróbować swoich sił i wesprzeć szczytny cel. Rozprawiając się z rywalami w grupie, pewnie dotarliśmy do finału, gdzie rozegraliśmy dobry mecz pełen emocji i widowiskowych akcji! Oczywiście wynik był sprawą drugorzędną przy takim wydarzeniu, niemniej cieszymy się z dobrej dyspozycji naszych zawodników, którzy mogą teraz zbierać siły na nowy sezon! Cieszy nas również fakt, że nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał nasz zawodnik Michał Puchalski!


Chłopcy z rocznika 2005 i młodsi rozegrali 18 czerwca turniej chłopców zorganizowany przez klub Kusy Kraków. Dla wielu z nich było to pierwsze zderzenie z prawdziwymi rozgrywkami, jednak pokazali charakter na boisku i wywalczyli 3. miejsce. Wierzymy, że takie wydarzenie tylko spotęguje chęć do treningów i gry!

Z okazji wakacji życzymy wszystkim Zawodnikom, Rodzicom i Sympatykom udanego wypoczynku, do zobaczenia po przerwie!

 

I miejsce w III edycji Turnieju Charytatywnego organizowanego przez Handballowe BuskoIII miejsce w turnieju chłopców z rocznika 2005 i młodszych

Najbliższe mecze

Przeciwnik Data Kat
Turnieje   S
Nowy sezon   J
Liga     M
2017/18    MM
     

 

Tabela wyników

Przeciwnik Wynik Kat
Azoty Puławy 34:32 S
Siódemka Mysłowice 31:26 S
MOSiR Bochnia 27:26 S
     

 

Facebook

facebook module joomla