Inauguracja rozgrywek juniorów zgodnie z planem

Idziemy za ciosem! Po wczorajszej wygranej seniorów 2 punkty do Krakowa przywożą z Bochni nasi juniorzy. Na wyjeździe pewnie pokonali miejscowy MOSiR 20:31 (7:13).

Krakowiacy szybko objęli prowadzenie 0:5 w 13.minucie, seriami zdobywając bramki. Gospodarze odpowiadali wyłącznie pojedynczymi trafieniami. Już po pierwszej połowie można było wskazać faworyta do wygranej. W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie, a nasi juniorzy sukcesywnie powiększali swój dorobek bramkowy.

Warto dodać, że dla większości naszych zawodników było to już drugie spotkanie w ciągu jednego weekendu, gdyż spora grupa zameldowała się na wczorajszym meczu seniorów. Nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu przekonywującego zwycięstwa na początek rozgrywek wojewódzkich w kategorii junior!

MOSiR Bochnia - Krakowiak Szkoła Gortata 20:31 (7:13)
Krakowiak: Puchalski - Klimko 10, Chorąży 5, Put 5, Sikora 4, Dzięgiel 3, Spychała 3, Smaga 1, Synowski, Dzierwa, Kosmala, Zatorski.