Tylko? remis z UJK Kielce

Wprawdzie jako beniaminek powinniśmy cieszyć się z każdego punktu, jednak remis z UJK Kielce traktujemy w kategorii porażki. Ciężko wytłumaczyć co dokładnie wydarzyło się na boisku, jednak dobrze, że coś takiego miało miejsce na początku sezonu.

Do przerwy wygrywamy 14-18, skutecznie wykorzystując sytuacje w ataku. Drugą połowę rozpoczęliśmy skoncentrowani i nadal powiększaliśmy prowadzenie. W 44. minucie obejmujemy 10-bramkową przewagę 17-27, jednak później notujemy ogromny przestój. W końcówce przegrywaliśmy 29:28, jednak najskuteczniejszy tego dnia Karol Put zdobywa bramkę z rzutu karnego w ostatniej minucie. Tym sposobem wracamy do Krakowa z 1. punktem i ogromnym niedosytem. Jest potencjał, ale również wiele do przemyślenia.

Krakowiak: Kowalski, Dudek, Puchalski - Put K. 9, Szlęzak 5, Smaga 4, Jakubowski 4, Cupisz 3, Dziedzic 2, Chorąży 2, Witowski, Bobek, Jędrzejek, Spychała, Klimko, Sikora.