Pokaz siły w Przeworsku

Drużyna seniorów dała wiele powodów do radości zdecydowanie wygrywając w wyjazdowym spotkaniu z drużyną SPR Orzeł Przeworsk 24:38 (11:22). Z pewnością jest to wynik, który zrekompensował wpadkę z UJK Kielce, jednak cały pojedynek oceniamy na spokojnie, już dzisiaj myśląc o kolejnym starciu.

Mając na uwadze poprzedni mecz rozpoczęliśmy mecz skupieni i podwójnie zmotywowani. Poza pierwszymi minutami, gdy gospodarze próbowali nawiązać równorzędną walkę, całe spotkanie było pod naszą kontrolą. W tym meczu okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli nowi zawodnicy. Na wyróżnienie zasłużyli z pewnością najskuteczniejsi Tomasz Cupisz i Karol Put, natomiast w drugiej połowie bramkę zamurował Michał Puchalski. Jednak cała drużyna pokazała, że drzemie w niej ogromny potencjał i wierzymy, że w kolejnym spotkaniu potwierdzimy dobrą dyspozycję.

Krakowiak: Kowalski, Dudek, Puchalski - Cupisz 9, Put K. 8, Jakubowski 4, Chorąży 3, Dziedzic 3, Bielec 3, Smaga 3, Synowski 2, Miodoński 2, Lubowicki 1, Put P., ˛Młynarczyk.