Krakowiak deklasuje Kusego

W ostatni weekend nasi młodzi zawodnicy zmierzyli się z lokalnymi rywalami aż trzykrotnie. W piątek zespół młodzika młodszego pokonał Kusego Kraków 17:12 (10:5), natomiast w niedzielę młodzicy rozegrali mecze z Kusym I i Kusym II, pewnie zdobywając cztery punkty!

Na początku pierwszego spotkania z Kusym I obie drużyny miały ogromne problemy ze zdobyciem bramki ( nieudane kontry, gubiona piłka) Po 7 minutach gry tablica wyników wskazywała 1:1. Dopiero w końcówce pierwszej połowy nasi młodzicy zebrali się do walki i na przerwę schodzili z wynikiem 7:2. Druga połowa wyglądała już znacznie lepiej i mecz ostatecznie zakończył się wygraną naszych szczypiornistów.
UKS Krakowiak 85 – Kusy I 14:9

Drugi mecz został rozegrany z drugą drużyną Kusego. Cały mecz w wykonaniu naszych młodzików na piątkę. Pierwszą połowę Krakowiacy rozpoczęli od trzy bramkowego prowadzenie nie tracąc ani jednej bramki. Szybko objęli prowadzenie i utrzymali je do końca spotkania. W drugiej części meczu trener Dariusz Sobczyk dał szanse pokazania się na parkiecie młodszym szczypiornistom, którzy trenują z nami dopiero od września. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną Krakowiaków
UKS Krakowiak 85 – Kusy I 21:9

Cieszy nas bardzo fakt, że mamy coraz liczniejszą drużynę młodzików, w dzisiejszych spotkaniach wzięło udział 24 zawodników. Dziękujemy również licznie zgromadzonej publiczności za spędzenie z nami niedzielnego popołudnia.