W Katowicach gra na remis

Seniorzy remisują w wyjazdowym spotkaniu z drużyną AZS AWF Gloria Katowice 30:30 (18:13). Zdobywając punkt na trudnym terenie Krakowiacy zajmują aktualnie 3. miejsce w rozgrywkach II ligi.

Przyspieszona rozgrzewka sprawiła, że pierwsza połowa była bardzo senna w naszym wykonaniu. Największy przestój zanotowaliśmy pod koniec pierwszej połowy kiedy to gospodarze uciekli nam na 5 trafień. Po przerwie zaczeliśmy grać dużo lepiej, sporo ożywienia w ataku wprowadził Krzysztof Bielec, a Tomasz Cupisz i Krzysztof Klimek dokładali kolejne trafienia, dzięki czemu w 50. minucie prowadziliśmy dwoma bramkami. Niestety później inicjatywę przejęli gospodarze i w ostatniej minucie widnieje wynik 30:28. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa, a dwa trafienia najskuteczniejszego Tomka Cupisza zapewniły nam cenny punkt.

Krakowiak Szkoła Gortata: Kowalski, Dudek, Jędras, Cupisz 9, Klimek 5, Put K. 4, Bielec 3, Witowski 3, Miodoński 3, Lubowicki 2, Szlęzak 1, Smaga, Jakubowski, Put P., Synowski.