Po starciu z Grunwaldem wracamy na tarczy

Po zaciętym meczu wracamy na tarczy z Rudy Śląskiej. Przegrywamy 34:32 (14:12), chociaż do pozytywnego rezultatu zabrakło naprawdę niewiele. Walczymy dalej,
Za tydzień wyjazdowy mecz z MKS Padwa Zamość!

Od początku spotkania obie drużyny walczyły bardzo twardo w obronie, więc ciężko było zobaczyć dużo bramek. W 15. minucie zdobyto w sumie zaledwie 8 bramek. W 29.minucie remisowaliśmy 12:12 ale gospodarze dorzucili dwa trafienia i na przerwę schodzimy przy wyniku 14:12. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, a przeciwnika cały czas nękali rzutami Karol Put i Kacper Szlęzak. Po rzucie Karola w 43.minucie remisujemy 22:22. Ostatnie wyrównanie notujemy w 50.minucie 26:26. Ostatnie dziesięć minut to wymiana ciosów i ciągła strata 1-2 bramek. Ostatecznie nie udało nam się dopaść rywala i przegrywamy 34:32.

Krakowiak Szkoła Gortata Kraków: Kowalski, Dudek 1, Jędras, Put K. 9, Szlęzak 7, Dziedzic 3, Witowski 3, Raczkowski 2, Bielec 2, Miodoński 2, Lubowicki 1, Synowski 1, Klimek 1, Smaga, Młynarczyk.