Seniorzy podbili Zamość!

MKS Padwa Zamość - Krakowiak Szkoła Gortata 33:38 (13:18)!!

Po długiej podróży nieźle weszliśmy w mecz, grając solidnie w obronie i dorzucając bramki z przodu. Prawdziwą zmorą zamojskich bramkarzy był Tomasz Cupisz który w pierwszej połowie rzucił 8 bramek. Do przerwy wypracowaliśmy zaliczkę 13-18. Niestety w drugiej połowie daliśmy się wciągnąć w grę prowadzoną przez przeciwników i na boisku można było dostrzec sporo chaosu. Zadowoleni z tej części meczu mogli być kibice, którzy oglądali znaczną liczbę bramek. Przez rozprężenie w naszych szeregach wynik nie był sprawą przesądzoną, jednak ostatecznie wracamy z 2 punktami.
Na wyróżnienie w tym meczu zasługują: kat przeciwników-Tomasz Cupisz oraz Artur Smaga, który dzisiaj wykorzystywał swoje okazje z zimną krwią. Cieszymy się z wygranej, jednak jest sporo elementów nad którymi musimy popracować przed derbowym spotkaniem z Bochnią.

Krakowiak Szkoła Gortata Kraków: Kowalski, Puchalski, Jędras, Cupisz 13, Smaga 7, Raczkowski 4, Bielec 3, Put K. 3, Witowski 2, Lubowicki 2, Dzięgiel 2, Klimek 1, Dziedzic 1, Miodoński, Bobek.