40. listopadowy turniej piłki ręcznej w Gdańsku

Zakończył się 40 listopadowy Turniej Piłki Ręcznej w Gdańsku. Udział w tej imprezie wzięli nasi młodzicy. Młodzi Szczypiorniści choć trochę zmęczeni i poobijani wrócili do domów zadowoleni i pełni nowych doświadczeń. 

PIĄTEK: Mamy za sobą pierwsze zmagania na turnieju w Gdańsku. Jeden mecz wygrany jeden przegrany. Jak Państwo wiecie nasi młodzi szczypiorniści dostali się do do najcięższych grup turnieju. W jednej mistrz Polski a w drugiej wice mistrz Polski. Nasi młodsi 2003 wspomagani przez kilku starszych kolegów rozegrali spotkanie z bardzo mocnym Głogowem.  Pierwsza połowa była bardzo obiecująca, chłopcy musieli się trochę nabiegać ale i bardzo dobrze radzili sobie z bardziej doświadczonym przeciwnikiem.
Druga połowa już troszkę słabiej ale przecież przyjechaliśmy tu zdobywać doświadczenie. Druga drużyna pokonała drużynę z Niemiec.

SOBOTA: Dzisiaj przy pięknym słońcu rozegraliśmy siedem spotkań. Trzy spotkania drużyna Krakowiak 1 - rocznik 2003 wspomagana starszymi kolegami oraz cztery spotkania drużyna Krakowiak 2 - rocznik 2002. Doznaliśmy zarówno porażek jak i sukcesów, a na pewno zdobyliśmy duże doświadczenie i wiemy, że przed nami dużo pracy aby w przyszłym roku było lepiej.
Krakowiak 1 mocno pokonał drużynę Kusy Szczecin ale niestety pokonała go drużyna z Gdańska, która byłam liderem tej grupy. Krakowiak 2 zaliczył trzy porażki i jedną wygraną. Nasi młodzi szczypiorniści zmagali się z bólami kostek, otartymi kolanami, guzami na głowie ale dali radę. Walczyli w każdym meczu do końca.

NIEDZIELA: Krakowiak 1 - czyli nasi młodsi zawodnicy zajęli 15 miejsce na 18 i jako drużyna, która zaczęła wspólne treningi dopiero od września, wypadła bardzo dobrze.
Krakowiak 2 - w meczu o miejsce 9. pokonał dużynę z Morąga 17-10. 

 

Niestety brakło nam czasu na zwiedzenie Gdańska dlatego zbieramy siły już na rok przyszły, aby znów powalczyć na Pomorzu!

 

Najbliższe mecze

Przeciwnik Data Kat
Turnieje   S
Nowy sezon   J
Liga     M
2017/18    MM
     

 

Tabela wyników

Przeciwnik Wynik Kat
Azoty Puławy 34:32 S
Siódemka Mysłowice 31:26 S
MOSiR Bochnia 27:26 S
     

 

Facebook

facebook module joomla