Napięty tydzień na minus

Niestety fatalnie rozpoczynamy rok 2017, przegrywając w jednym tygodniu dwa mecze II ligi. Najpierw w rozgrywanym awansem meczu z rezerwami Azotów Puławy przegrywamy 30:31 (15:16), a następnie ponosimy porażkę z AZS Politechnika Świętokrzyska 23:29 (11:16).Do wtorkowego meczu przystąpiliśmy w okrojonym składzie, bowiem z przyczyn zdrowotnych zabrakło Puta, Raczkowskiego i Szlęzaka. W naszych poczynaniach widać było jeszcze efekty świątecznej przerwy. Drużyna gości postanowiła wykorzystać ten fakt i dzięki ambitnej walce wywalczyli cenne punkty. Przegrywamy 30:31 (15:16)!
Krakowiak Szkoła Gortata: Kowalski, Dudek, Puchalski, Dziedzic 7, Cupisz 6, Bielec 5, Witowski 3, Miodoński 3, Lubowicki 2, Smaga 1, Synowski 1, Klimko 1, Chorąży 1, Zatorski, Bobek.

Sobotnia kadra została uzupełniona o wracających po przerwie zawodników, jednak kibice zgromadzeni na hali wciąż nie mogli poznać zespołu, który tak dobrze prezentował się w pierwszej rundzie. Nie pomogły nawet świetne interwencje Jakuba Dudka, który w drugiej połowie dwoił się i troił w bramce. Zagraliśmy nieskutecznie i odnieśliśmy drugą porażkę z rzędu. Zapadła ona w pamięci tak głęboko, że w kolejnym meczu nie ma prawa się powtórzyć!

Krakowiak Szkoła Gortata: Kowalski, Dudek, Put K. 4, Dziedzic 4, Cupisz 3, Smaga 3, Szlęzak 2, Bielec 2, Raczkowski 2, Miodoński 1, Witowski 1, Klimko 1, Synowski, Put P., Zatorski, Lubowicki.

 

Najbliższe mecze

Przeciwnik Data Kat
Turnieje   S
Nowy sezon   J
Liga     M
2017/18    MM
     

 

Tabela wyników

Przeciwnik Wynik Kat
Azoty Puławy 34:32 S
Siódemka Mysłowice 31:26 S
MOSiR Bochnia 27:26 S
     

 

Facebook

facebook module joomla