Napięty tydzień na minus

Niestety fatalnie rozpoczynamy rok 2017, przegrywając w jednym tygodniu dwa mecze II ligi. Najpierw w rozgrywanym awansem meczu z rezerwami Azotów Puławy przegrywamy 30:31 (15:16), a następnie ponosimy porażkę z AZS Politechnika Świętokrzyska 23:29 (11:16).

Do wtorkowego meczu przystąpiliśmy w okrojonym składzie, bowiem z przyczyn zdrowotnych zabrakło Puta, Raczkowskiego i Szlęzaka. W naszych poczynaniach widać było jeszcze efekty świątecznej przerwy. Drużyna gości postanowiła wykorzystać ten fakt i dzięki ambitnej walce wywalczyli cenne punkty. Przegrywamy 30:31 (15:16)!
Krakowiak Szkoła Gortata: Kowalski, Dudek, Puchalski, Dziedzic 7, Cupisz 6, Bielec 5, Witowski 3, Miodoński 3, Lubowicki 2, Smaga 1, Synowski 1, Klimko 1, Chorąży 1, Zatorski, Bobek.

Sobotnia kadra została uzupełniona o wracających po przerwie zawodników, jednak kibice zgromadzeni na hali wciąż nie mogli poznać zespołu, który tak dobrze prezentował się w pierwszej rundzie. Nie pomogły nawet świetne interwencje Jakuba Dudka, który w drugiej połowie dwoił się i troił w bramce. Zagraliśmy nieskutecznie i odnieśliśmy drugą porażkę z rzędu. Zapadła ona w pamięci tak głęboko, że w kolejnym meczu nie ma prawa się powtórzyć!

Krakowiak Szkoła Gortata: Kowalski, Dudek, Put K. 4, Dziedzic 4, Cupisz 3, Smaga 3, Szlęzak 2, Bielec 2, Raczkowski 2, Miodoński 1, Witowski 1, Klimko 1, Synowski, Put P., Zatorski, Lubowicki.